Gospodynie w stolicy

  Gospodynie w stolicy

  (ms)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  Panie z kół gospodyń wiejskich z gminy Dobrcz gościły wczoraj w Warszawie. Na IV Ogólnopolskiej Prezentacji Stołów Świątecznych pokazały jak w naszym regionie wygląda przygotowanie do wigilijnej wieczerzy.
       Już po raz czwarty odbyła się w Warszawie ogólnopolska prezentacja świątecznych stołów. Organizatorem niecodziennej imprezy był Krajowy Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych oraz Kancelaria Prymasa Polski.
       Pokaz pn. "Święto dzielenia się chlebem", odbył się wczoraj. W stolicy nie zabrakło gospodyń z gminy Dobrcz, które zaprezentowały pięknie udekorowane stoły wigilijne charakterystyczny dla naszego regionu. Udział w prezentacji wzięły gospodynie z kół: w Kozielcu, Gądeczu, Dobrczu, Borówna, Stronna, Strzelec Dolnych, Trzebienia, Nekli i Wudzyna.
       Jak dowiedzieliśmy się od Anny Szymańskiej, pełnomocnik wójta do spraw promocji i kontaktów z organizacjami pozarządowymi, panie z gminy Dobrcz uczestniczyły w pokazach już po raz drugi.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem