Grunt to inwestować

  Grunt to inwestować

  (pio)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Kolejna firma wkrótce rozpocznie działalność w soleckim Parku Przemysłowym. Przedstawiciele przedsiębiorstwa Bogner Komexim właśnie podpisali umowę.
       To kolejna firma, która zdecydowała się inwestować w gminie. Jest to austriacko-polskie przedsiębiorstwo z branży przemysłu maszynowego (zajmuje się obróbką i produkcją stali do narzędzi i maszyn). Szefowie firmy w Urzędzie Miasta i Gminy Solec Kujawski właśnie podpisali umowę. Firma wydzierżawiła ponad dwa hektary gruntu w Parku Przemysłowym. Na początku będą pracowały w niej 22 osoby. W kolejnych miesiącach zatrudnienie ma wzrosnąć.
       Park Przemysłowy powstał na obszarze ponad 36 hektarów. Teren, położony bezpośrednio przy drodze krajowej S-10 (Szczecin-Warszawa), jest własnością gminy. W całości przeznaczono go pod działalność przemysłową.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem