Poradnia otwiera drzwi

  Poradnia otwiera drzwi

  (ms)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W najbliższą sobotę w Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Nakle oraz w jej filii w Szubinie odbędzie się dzień otwarty.
       Z okazji "drzwi otwartych" w poradni przyjść będzie można w sobotę do placówek: w Nakle i Szubinie nie tylko po to, by zobaczyć jak funkcjonują, ale też by skorzystać z bezpłatnych porad i konsultacji. Organizatorzy akcji zapraszają wszystkich chętnych w godz. 8 do 15. W tym czasie będzie okazja na miejscu m.in. skorzystać z bezpłatnych porad psychologicznych, pedagogicznych oraz konsultacji logopedy.
       Bliższych informacji na ten temat udzielają pracownicy poradni w Nakle, która mieści się przy ul. Dąbrowskiego 46, tel. 386- 51 -50.
       Można też wszystkiego dowiedzieć się o sobotniej propozycji w Szubinie, w tamtejszej filii Powiatowej Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej przy ul. Kochanowskiego 1, tel. 384 -25 -28.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem