Kadrowa roszada

  (ms)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Dziś nowym zastępcą komendanta Komendy Powiatowej Policji w Nakle zostanie podinspektor Jerzy Wojtasiński, pracujący dotąd w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Nie będzie to jedyna kadrowa zmiana.
       Uroczystość wprowadzenia do Komendy Powiatowej Policji w Nakle nowego zastępcy komendanta rozpocznie się w grodzie nad Notecią dziś o godz. 11. Dokona tego komendant wojewódzka policji w Bydgoszczy młodszy inspektor Barbara Horbik-Piazdecka.
       Jak dowiedzieliśmy się od rzecznika prasowego KPP w Nakle Przemysława Wiśniewskiego - obowiązki zastępcy powierzone zostaną podinspektorowi Jerzemu Wojtasińskiemu. Policjant ten pracował do tej pory w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.
       Nie będzie to dziś jedyna kadrowa zmiana w nakielskiej komendzie. Dotychczasowy zastępca komendanta nadkomisarz Jerzy Tucholski awansuje na pierwszego zastępcę.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem