Pałac odzyskać ma dawny blask

  Pałac odzyskać ma dawny blask

  (ms)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  Lada moment rozpoczną się prace remontowe w pałacu w Samostrzelu, który pełnić ma rolę ośrodka hotelowo-reprezentacyjnego Centrum Połączonych Sił NATO. W najbliższą sobotę wmurowany zostanie akt erekcyjny pod renowację pałacu. Odbędzie się też festyn. Zabawa trwać ma do niedzieli.
       Festyn inaugurujący początek prac w pałacu nie będzie imprezą tuzinkową. Swoje prace zaprezentują artyści malarze, którzy uczestniczyli w plenerze pt. "Pałac w Samostrzelu dawniej i dziś". Posłuchać będzie można koncertu w wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej POW, obejrzeć pokazy spadochronowe i najnowszy sprzęt wojskowy.
       Publiczność bawić będzie m.in. zespół "Żuki". Niespodzianki organizatorzy przygotowują także dla dzieci. Na stoiskach będzie okazja obejrzeć i kupić prace twórców ludowych z powiatu nakielskiego. W planach jest kiermasz sprzętu wojskowego i pokaz wschodnich sztuk walki. Festyn rozpocznie się o godz. 10. Więcej o imprezie - już niebawem.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem