Dochodzenie w szpitalu

  Dochodzenie w szpitalu

  (ms)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  Policja w Nakle prowadzi dochodzenie w sprawie wyłudzenia pieniędzy za zdjęcia rentgenowskie. Do zdarzenia miało dojść w nakielskim szpitalu.
       Informacja przekazana nam wczoraj przez rzecznika Komendy Powiatowej Policji w Nakle jest bardzo lakoniczna. Policjanci informują o prowadzonym postępowaniu. Proszą też, by zgłaszały się do nich wszystkie osoby, które wpłacały pieniądze za zdjęcia rentgenowskie w okienku odbioru zdjęć szpitala w Nakle. W sprawie tej należy się kontaktować z post. Klaudią Ryczek (tel. 386-52-30 lub 386-52-35).
       O informacje na temat wyłudzenia pieniędzy w lecznicy poprosiliśmy dyrektora szpitala w Nakle Józefa Kimbera. Jak się okazało podejrzewana o ten czyn pracownica nie jest już zatrudniona w placówce. - Chcieliśmy ją zwolnić. Ostatecznie, po rozmowach odeszła za porozumieniem stron. Umowa o pracę wygasła z końcem sierpnia - wyjaśnia Kimber.
       Skarg ze strony pacjentów na wyłudzanie opłat nie było. Problem policji zgłosił dyrektor Kimber, gdy zaczęto mieć podejrzenia wobec pracownicy. - Za pierwszym razem daliśmy jej upomnienie. Sytuacja jednak się powtórzyła - mówi dyrektor Kimber. Zastrzega, że jest to dopiero początek sprawy. Dochodzenie dopiero się rozpoczęło i trudno dziś przewidzieć jakimi wnioskami się zakończy.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem