Piknik na dobry początek

  Piknik na dobry początek

  (ms)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  </b>Dziś rozpoczną się Dni Mroczy. Potrwają do niedzieli.
       Wiele atrakcji przygotowali w tym roku dla mieszkańców organizatorzy Dni Mroczy. W programie nie zabrakło pikniku, konkursów i zabaw. Będzie też i chwila uroczysta - odsłonięcie obelisku na miejscowym cmentarzu.
       Dni rozpocznie "Piknik Rodzinny", na który organizatorzy zapraszają mieszkańców dziś o godz. 18 na Miejski Stadion w Mroczy. Po zabawie przyjdzie chwila zadumy.
  W sobotę o godz. 15 w kościele parafialnym w Mroczy odprawiona zostanie msza św. w intencji strażaków. Okazją jest 100-lecie istnienia mroteckiej jednostki OSP. Po nabożeństwie na cmentarzu katolickim w Mroczy odsłonięty zostanie pamiątkowy obelisk. Około godz. 16.45 w parku szkolnym rozpoczną się centralne uroczystości jubileuszowe. Dzień zakończy zabawa strażacka w parku Jagiełły.
       Do parku warto będzie także przyjść w niedzielę. O godz. 17 rozpocznie się tu koncert orkiestry strażackiej. Będzie też można spróbować swych sił w licznych konkursach. W planach są także występy zespołów działających przy ośrodku kultury oraz zabawa taneczna przy muzyce zespołu "Echo".
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem