Komisja w komplecie

  Komisja w komplecie

  (ms)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Burmistrz Nakła Piotr Centała powołał komisję konkursową, która oceniać będzie kandydatów na nowego dyrektora Nakielskiego Ośrodka Kultury.
       W komisji, która rozpatrzy oferty na nowego szefa NOKu, zasiądą: sekretarz gminy - Iwona Romińska-Jędrzejczak, zastępca burmistrza - Krzysztof Mikietyński, skarbnik - Andrzej Kowalski oraz radna ze Ślesina - Ewa Polkowska. Ostatnią osobą w komisji ma być przedstawiciel Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Bydgoszczy.
       - Konkurs będzie miał 3 etapy.
  W pierwszym - analizowana będzie dokumentacja. W drugim - merytoryczna ocena koncepcji funkcjonowania i rozwoju NOK-u. Podczas tego etapu przeprowadzone zostaną także rozmowy z kandydatami. Ostatni etap to głosowanie. Znając opinię komisji konkursowej ostateczną decyzję o obsadzeniu wakatu w NOKu podejmie burmistrz. Zdecyduje on, czy powoła, czy też nie wyłonionego w konkursie kandydata na szefa NOK
  - informuje Robert Erdmann, inspektor do spraw informacji w nakielskim ratuszu.
       Termin zgłaszania ofert na konkurs upływa dziś. Uwzględnione zostaną także oferty, które dotrą do ratusza pocztą. - W takim przypadku decydująca będzie data na stemplu pocztowym - poinformowano wczoraj "Pomorską".
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem