Koniec wśród faworytów

  Koniec wśród faworytów

  (ale)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W naszym plebiscycie na najlepszego policjanta woj. kujawsko-pomorskiego na trzeciej pozycji plasuje się sierżant sztabowy<b> Dariusz Koniec</b> z sekcji prewencji Komendy Powiatowej w Nakle nad Notecią. Sporo głosów zebrali też jego koledzy z nakielskiej KPP i bydgoskiej Komendy Miejskiej.
       W miniony czwartek po raz pierwszy otworzyliśmy koperty z ankietami. Komisyjnie, w Komendzie Wojewódzkiej, z udziałem policjangtów z KWP i również naszego dziennikarza. Głosy oddane za pomocą SMS-ów "wystukał" nam komputer. Sierżanta sztabowego z Nakła wyprzedzają tylko Paweł Jerzak z Sępólna Krajeńskiego (o 23 głosy) i Grzegorz Bobrowski - również z Sępólna (o 16 głosów).
  Za to za nim (o kilka głosów) są Cezary Szczerbiński z Dąbrowy Chełmińskiej, Marek Ziomek z Torunia, Maciej Gawarzycki ze Świecia i wielu innych. Łącznie w ankietach i SMS-ach Czytelnicy "Gazety Pomorskiej" oddali swe głosy na 46 policjantów z terenu całego woj. kujawsko-pomorskiego.
       Wśród tych, na których wpłynęły ankiety i SMS-y, są również inni policjanci z komend nakielskiej i bydgoskiej. M.in. Rafał Skubiszewski z Nakła i Krzysztof Weder z Komisariatu Policji w Koronowie (oddało na niego swe głosy 6 Czytelników), który w ubiegłorocznym plebiscycie zajął drugie miejsce wśród swych kolegów z bydgoskiej Komendy Miejskiej.
       Plebiscyt trwa. Ankiety publikujemy na naszych łamach w każdy wtorek i piątek. Tak będzie do końca czerwca. Zwycięzców plebiscytu na najlepszego policjanta poznamy w lipcu. Rozdanie nagród nastąpi w czasie uroczystości wojewódzkich z okazji Święta Policji. Dla zwycięzcy przygotowaliśmy odtwarzacz DVD. Nagrodzeni też zostaną najlepsi z poszczególnych komend miejskich i powiatowych. Czekają też podarki - sprzęt agd i rtv - dla 10 Czytelników "Gazety Pomorskiej" biorących udział w głosowaniu.
       Czekamy na ankiety i SMS-y. Przypominamy, że ankiety można nie tylko wysyłać pocztą - również wrzucać do skrzynek we wszystkich oddziałach naszej redakcji. Nie trzeba wtedy naklejać na kopertach znaczków.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem