Czas kondolencji

  (ms)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  Od poniedziałku do piątku, dnia pogrzebu Papieża, w nakielskim Urzędzie Miejskim wyłożona będzie księga kondolencyjna. Wpisywać do niej może się każdy z nas.
       Papieska księga kondolencyjna wyłożona została w nakielskim ratuszu w poniedziałek około godz. 13. pierwszego dnia wpisywali się do niej głównie pracownicy Urzędu Miasta i Gminy. Wczoraj pojawili się pierwsi mieszkańcy i młodzież, która przychodziła prosto ze szkoły - całymi klasami.
       "Drogi Ojcze Święty. Dziękujemy Ci za dobroć, miłość i ogromną mądrość.
  Byłeś, jesteś i na zawsze pozostaniesz w moich myślach i sercu. Spoczywaj w Pokoju" - brzmi jeden z wpisów. Tuż obok hołd Papieżowi oddali trzecioklasiści z I LO im. Bolesława Krzywoustego. Napisali: "Ojcze Święty! Pokazałeś nam jak żyć i jak odchodzić. Odszedłeś, ale na zawsze zostaniesz z nami. Nie boimy się". Inny mieszkaniec zanotował: "Wielka szkoda, że tak słaby naród utracił takiego Pasterza. Do zobaczenia Ojcze Święty".
       Kto jeszcze by chciał podzielić się swoimi przemyśleniami po śmierci Jana Pawła II i wyrazić swój żal może dokonać wpisu do księgi kondolencyjnej w godzinach urzędowania nakielskiego Ratusza. Księga wyłożona jest na I piętrze w pokoju nr 13.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem