Turniej im. Kensego

  Turniej im. Kensego

  (ms)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W tym tygodniu rozpocznie się największa sportowa impreza w powiecie nakielskim jaką jest z pewnością XI Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów im. Mariana Kensego.
       W tym roku w piłkarskich rozgrywkach weźmie udział dziewięć drużyn. Będą to reprezentacje klubów: Czarni Nakło, LZS Nakło, Włókniarz Toruń, Nielba Wągrowiec, Zawisza Bydgoszcz, Chemik Bydgoszcz, Olimpia Elbląg, Tornado Łudź oraz zawodnicy z niemieckiej miejscowości Elsterwerda.
       Turniej rozpocznie się w najbliższą sobotę, o godz. 9 w sali gimnastycznej w Paterku. Rozgrywki eliminacyjne rozpoczną się o godz. 10. W przerwie spotkań (około godz. 14) zaplanowano mecz towarzyski z udziałem organizatorów i gości oraz program artystyczny. Mecze eliminacyjne będą kontynuowane po godz. 15.
       W niedzielę organizatorzy zapraszają kibiców na rozgrywki finałowe, które trwać będą w godz. 9-15.15. Oficjalne zakończenie turnieju planuje się w niedzielę około godz. 15.30.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem