Kwesta dla ofiar

  (ms)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Tragedia w Indonezji, która spowodowała śmierć tysięcy ludzi poruszyła także mieszkańców powiatu nakielskiego. Zbiórkę na rzecz ofiar żywiołu zorganizowali kilka dni temu powiatowi radni. W piątek planowana jest kwesta w Urzędzie Miasta i Gminy w Nakle.
       Przed ostatnią sesją rady Powiatu Nakielskiego do ofiarności na rzecz ofiar kataklizmu wezwał samorządowców z Rady Powiatu Nakielskiego przewodniczący rady Zbigniew Sabaciński. Podobnych kwest w powiecie nakielskim organizuje się coraz więcej. Jak dowiedzieliśmy się wczoraj - pieniądze na pomoc ofiarom tragedii w Azji zbierane będą w Urzędzie Miasta i Gminy w Nakle.
       - Życie jest kruche wobec tak ogromnej, niszczycielskiej mocy natury. Nie przywrócimy życia tym, których pochłonął żywioł, ale możemy pomóc tym, którzy ocaleli - napisano w odezwie do pracowników, wydanej wczoraj przez sekretarz gminy Iwonę Romińską -Jędrzejczak.
       Zbiórka pieniędzy przeprowadzona zostanie w nakielskim ratuszu w najbliższy piątek. Pieniądze będą zbierać pracownicy Wydziału Organizacyjnego i Obsługi Mieszkańców UMiG.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem