Zagrają na całego

  Zagrają na całego

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W Koronowie organizatorzy finału WOŚP zapraszają mieszkańców w niedzielę do SP nr 2. Cykl imprez rozpocznie się tu o godz. 15.30 pokazem w wykonaniu grupy wysokościowej "Grot".
       W Koronowie program niedzielnego finału zamknięto na przysłowiowy "ostatni guzik". Organizatorzy już dziś zapraszają mieszkańców gminy do SP nr 2, gdzie do późnego wieczora trwać będą w niedzielę finałowe imprezy. Rozpocznie je o godz. 15.30 - pokaz z wykonaniu grupy wysokościowej GROT. Po godz. 16 rozpoczną się licytacje, w planach jest także występ zespołu "Meteor". O godz. 17 na scenę wyjdzie kolejny zespół. Będzie to młodzieżowa grupa "Twister", po której (około godz. 17.30) zagra zespół hip-hopowy.
       Serduszka od złotników
       Główna licytacja, w ramach której pod młotek pójdą m.in. złote serduszka od koronowskich złotników i gadżety WOŚP odbędzie się o godz. 18. Po kolejnych występach - o godz. 20 - zaplanowano "Światełko do nieba". Na szkolnym boisko wystrzelonych zostanie 13 rac. W niebo wystrzelone zostaną także fajerwerki przyniesione przez mieszkańców Koronowa. Zakończenie finału nastąpi po kolejnych licytacjach, około godz. 21.30.
       Służby w gotowości
       - Nad bezpieczeństwem wolontariuszy i koncertu finałowego czuwać będzie policja, ratownicy CB Radio oraz strażacy z OSP - informuje szef sztabu Maciej Makowski.
       Małe finały odbędą się w Mąkowarsku , we Wtelnie i w Wierzchucinie Królewskim. - Podczas XIII Finału Orkiestry będzie można kupić pączka, w których ukryte zostanie 13 kartek z nagrodami. Będzie także loteria - dodaje Makowski.
       Dziś w koronowskim biurze sztabu wolontariusze będą odbierać identyfikatory. Kwestujących będzie w tym roku rekordowo dużo, bo aż 400 osób.
       (ms)

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem