Fajerwerki na Rynku

  Fajerwerki na Rynku

  (ms)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Nie tylko w Kcyni mieszkańcy spotkać się będą mogli o północy i wypić lampkę szampana z przedstawicielami władz. W sylwestra, kwadrans przed godz. 24, zagra muzyka na Rynku w Szubinie. W planach jest dyskoteka i pokaz fajerwerków.
       Mieszkańców Szubina, którzy sylwestra zamierzają spędzać w domu w towarzystwie przyjaciół lub rodziny pracownicy Szubińskiego Domu Kultury zapraszają do wspólnej zabawy na Rynek. Jak dowiedzieliśmy się - sylwestrowa impreza rozpocznie się tu kwadrans przed północą. O tej godzinie rozpocznie się dyskoteka pod chmurką. O północy planuje się dodatkowo pokaz fajerwerków. Przy muzyce potańczyć będzie można na Rynku do godz. 0.30.
       Sylwestrowa impreza odbędzie się też w murach Szubińskiego Domu Kultury. - Większość biletów została już sprzedana - twierdzą organizatorzy. Zabawa w SzDK rozpocząć się ma o godz. 20. Potrwa do białego rana. Do tańca przygrywać będzie gościom zespół "Kanon" Józefa Gazy i Witolda Kacaka.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem