Nim wzejdzie gwiazdka

  Nim wzejdzie gwiazdka

  (ms)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W wigilijne przedpołudnie większość urzędów w powiecie będzie otwarta.
       Dziś od godz. 7 - jak co dnia - otworzy swoje podwoje Urząd Miasta i Gminy w Kcyni. Urzędowe sprawy załatwić tu będzie można do godz. 14 - obiecuje burmistrz Tomasz Szczepaniak. Jedynie panie pracujące w ratuszu - jak co roku - nieco wcześniej wymknąć się będą mogły do domu, by rozpocząć przygotowania do wigilijnej wieczerzy.
       O godz.
  7 rozpoczną dziś pracę także urzędnicy w Sadkach. Część osób będzie mieć wolne, jednak grupa pracowników dziś będzie na stanowiskach. Zakończą jednak pracę nieco wcześniej niż zwykle, bo o godz. 12. W Szubinie burmistrz nie wydał żadnej decyzji co do zmiany godzin pracy, teoretycznie więc trwać będzie ona od godz. 7 do 15.
       - Prawdopodobnie jednak urząd czynny będzie troszeczkę krócej - prognozuje sekretarz gminy Szubin Barbara Winiecka. Część osób wzięła urlopy. Pracować więc będą w piątek nie wszyscy urzędnicy. Najważniejsze jednak, że mieszkaniec Szubina, mający do załatwienia sprawę w ratusza, będą mogli to zrobić. Nie zastanie dziś zamkniętych drzwi.
       Przeciwnie w Nakle. - Jak poinformowano wczoraj "Pomorską" Urząd Miasta Nakło będzie dziś nieczynny. Za to otwarte będzie Starostwo Powiatowe. - Pracujemy jutro normalnie, czyli od godz. 7 do 15 - usłyszeliśmy wczoraj od jednej z urzędniczek starostwa.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem