Sięgnąć po fundusze

  Sięgnąć po fundusze

  (ms)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W Solcu Kujawskim i Koronowie odbędą się spotkania, na których dowiedzieć się będzie można jak korzystać z funduszy unijnych. Organizatorem spotkań jest Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Toruniu oraz samorządy Koronowa i Solca.
       Organizatorzy liczą, że spotkania przyczynią się do popularyzacji programów unijnych oraz zachęcą do starań o pozyskanie unijnych pieniędzy. Pierwsze z nich odbędzie się we wtorek, 30 listopada w sali sesyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Solcu Kujawskim.
       Na drugie spotkanie organizatorzy zapraszają chętnych 16 grudnia do ratusza w Koronowie.
  Oba spotkania rozpoczną się o godz. 10, a będzie podczas nich mowa m.in. o Sektorowym Programie Operacyjnym pt. "Restrukturyzacja i modernizacja sektora żywnościowego oraz rozwój obszarów wiejskich." Dowiedzieć się będzie można o możliwych inwestycjach w gospodarstwach rolnych, działaniach, które planowane są w zakresie przetwórstwa i marketingu artykułów rolnych oraz ułatwieniach wprowadzanych z myślą o młodych rolnikach, a także rozwoju infrastruktury technicznej związanej z rolnictwem.
       Na spotkaniu przedstawione zostaną również informacje o warunkach uzyskania pomocy finansowej z funduszy unijnych i dokumentach, które należy złożyć, by się o nią starać.
       Wstęp na oba spotkania jest wolny. Dodatkowe informacje zainteresowani uzyskają w Starostwie Powiatowym w Bydgoszczy, tel. - 34-97-445.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem