Uwaga kierowcy! Karambol koło Nakła! Wypadek w Bartniczce

  Uwaga kierowcy! Karambol koło Nakła! Wypadek w Bartniczce

  kad, dan

  Aktualizacja:

  Uwaga kierowcy! Na drogach jest bardzo ślisko!

  Uwaga kierowcy! Na drogach jest bardzo ślisko! ©Małgorzata Maczulska

  Dziś rano zderzyło się siedem samochodów na trasie Bydgoszcz-Nakło. Na drodze odbywał się ruch wahadłowy. Również w miejscowości Bartniczka były duże utrudnienia.
  Uwaga kierowcy! Na drogach jest bardzo ślisko!

  Uwaga kierowcy! Na drogach jest bardzo ślisko! ©Małgorzata Maczulska

  Uwaga kierowcy. Na drogach w regionie jest bardzo ślisko. W okolicach Nakła doszło do karambolu z udziałem siedmiu samochodów. Droga Powiatowa numer 1926c była całkowicie zablokowana.

  Około godz. 5.10 na trasie Występ - Potulice kierowca iveco zauważył stojący na poboczu samochód i zatrzymał się, aby upewnić się, czy nikt nie potrzebuje pomocy. Okazało się, że nic się nie stało. Gdy następnie chciał ruszyć, wpadł w poślizg. Tak samo jak pozostałe sześć innych aut, które w siebie uderzyły. Łącznie podróżowało nimi 14 osób. Dwie z nich trafiły do szpitali.

  Kierowcy jadący od strony Bydgoszczy mogą podróżować przez Ślesin. Natomiast od Nakła Drogą Krajową numer 10.

  Rano doszło również do dachowania samochodu w Dąbrowie Chełmińskiej (powiat bydgoski). Kierująca o własnych siłach wyszła z pojazdu. Została opatrzona na miejscu.

  Natomiast na Drodze Wojewódzkiej numer 544 w miejscowości Bartniczka (powiat brodnicki) również zdarzył się wypadek. Przez kilka godzin droga była całkowicie zablokowana.

  Jak informuje st. asp. Agnieszka Łukaszewska, oficer prasowy KPP Brodnica, w miejscowości Bartniczka samochód ciężarowy zablokował most nad rzeką Brynicą. Kierowca najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem. Samochód na szczęście nie spadł z mostu. Prawymi kołami wisiał jednak nad rzeką. Kierowcy nic się nie stało.

  Ostrzegamy także przed bardzo śliskimi chodnikami! Kto nie musi, niech na razie nie wychodzi z domu.


  Noś odblaski także w mieście. Policja apeluje do pieszych.


  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.pomorska.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem