Przystań w Nakle pełna gości. Muzyka nad Notecią brzmiała do...

  Przystań w Nakle pełna gości. Muzyka nad Notecią brzmiała do nocy [zdjęcia]

  Zdjęcie autora materiału
  Maja Stankiewicz

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Na scenie Rock cover band Momenty z Bydgoszczy
  1/30
  przejdź do galerii

  Na scenie Rock cover band Momenty z Bydgoszczy © Maja Stankiewicz

  Z roku na rok na sztandarową imprezę lata: „Przystań w kolorze blue” przychodzi się bawić nad Noteć coraz więcej osób...
  W miniony weekend mieszkańcy Nakła bawili się na VI już edycji imprezy „Przystań w kolorze blue”. Nad Noteć zaprosiły wszystkich chętnych władze powiatu. Sporo się tu działo w sobotę już od rana. Chętni mogli oddać honorowo krew, której latem bardzo potrzeba. Zgłosiły się 24 osoby. Z kolei wolontariusze Fundacji DKMS zachęcali do zarejestrowania się w bazie potencjalnych dawców krwiotwórczych komórek macierzystych i szpiku.

  >> Najświeższe informacje z regionu, zdjęcia, wideo tylko na www.pomorska.pl <<

  W sobotę i niedzielę była też okazja popływać po Noteci statkiem szkolnym „Władysław Łokietek”. Zainteresowanych taką wycieczką pojawiło się w porcie naprawdę sporo. Odremontowany dużym wysiłkiem w ciągu minionych dwóch lat statek „Jadwiga” również wypłynął w rejs po rzece. Wzięcie miały kajaki i rowery wodne. Ratownicy patrolowali akwen łodzią.

  W sobotę od godz. 16 można było na przystani posłuchać muzyki. Zespołów zaproszono kilka. Zmieniały się na scenie. Gatunki muzyki różne: rock, reggae, pop. Z każdą godziną słuchaczy przybywało.

  Wielu nakielan przyszło na przystań z dziećmi. Pracownicy starostwa rozdawali im baloniki. Czekały też na nich w porcie dmuchańce. Popularnością cieszyły się rodzinne zdjęcia (jak to powyżej). Nakrycia głowy i zabawne napisy na tekturkach każdy mógł wybrać w wielkim kartonie. Tłoczno było także na placu zabaw na przystani i w Cafe Przystań.

  Wraz z zapadającym zmierzchem na przystań ciągnęło coraz więcej osób. Bo wieczorową porą na scenie wystąpiły gwiazdy. Publiczność rozgrzał zespół Dubska, entuzjastycznie witano Cleo.

  Zobacz galerię


  INFO Z POLSKI 13.07.2017 - przegląd najciekawszych informacji ostatnich dni w kraju  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Grill z pomorską

   Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

   Gry On Line - Zagraj Reklama