Kamil Mróz na wysokich obcasach

  Kamil Mróz na wysokich obcasach

  Zdjęcie autora materiału
  Renata Kudeł

  Gazeta Pomorska

  Aktor zagrał wcześniej m.in. w filmie "Belfer".

  Aktor zagrał wcześniej m.in. w filmie "Belfer". ©Archiwum prywatne Kamila Mroza

  W Teatrze Dramatycznym w Warszawie, na scenie imienia Gustawa Holoubka, można oglądać spektakl Eweliny Pietrowiak pt. "Kinky Boots". W obsadzie - na szpilkach, jako drag queen - m.in. lipnowianin Kamil Mróz.
  Aktor zagrał wcześniej m.in. w filmie "Belfer".

  Aktor zagrał wcześniej m.in. w filmie "Belfer". ©Archiwum prywatne Kamila Mroza

  Na początku był amerykańsko-brytyjski film pod tytułem "Kinky Boots" według scenariusza Geoffa Deane’ a i Tima Firtha, których zainspirowała prawdziwa opowieść o rodzinnej fabryce obuwia w Northampton. Potem powstał musical z muzyką i słowami autorstwa Cyndi Lauper popularnej amerykańskiej wokalistki, kompozytorki i aktorki oraz z librettem napisanym przez Harveya Fiersteina. Musical miał swoją premierę na Broadwayu w 2013 roku, a obecnie pojawił się w repertuarze naszego stołecznego Teatru Dramatycznego.

  Po śmierci ojca w mieście Northampton w East Midlands w Anglii młody i zdolny Charlie Price próbuje ocalić rodzinny biznes przed upadkiem. Dzięki podpowiedziom jednej z pracownic, uroczej Lauren, dochodzi do wniosku, że tylko sprzedaż niszowych produktów zapewni przetrwanie firmie i uchroni go przed koniecznością zwalniania ludzi od lat związanych z fabryką "Price i Syn".

  Podczas podróży służbowej do Londynu poznaje Lolę, szalonego, niezwykle szykownego transwestytę i popularnego piosenkarza. Dzięki jego pomocy postanawia wprowadzić dość kontrowersyjne zmiany w klasycznym profilu produkcji. (...) Wspólnie z Charliem tworzą nowe, niespotykane dotąd, niezwykle seksowne buty dla rasowych drag queens. A przy tym jakość i trwałość zostają zachowane! Czy to pozwoli ocalić małą, tradycyjną fabryczkę przed upadkiem?

  Źródło: www.teatrdlawas.pl/recenzje/6967-w-obcasie-masz-ten-seks


  Stunt GP Bydgoszcz 2017 - zobacz wideo i zdjęcia.
  55 zdjęć
  Przejdź do galerii
  Stunt Grand Prix

  Galeria dostępna tylko dla abonentów Gazety Pomorskiej

  Przez trzy dni w Bydgoszczy fani motocyklowych akrobacji mieli na co popatrzeć. Na parkingu przy CH Auchan podziwiali zawody Stunt Grand Prix 2017. A

  Stunt Grand Prix 2017 w Bydgoszczy. Było na co popatrzeć! [zdjęcia]

  Link do głównego zdjęcia

  ©Tomasz Czachorowski
  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Grill z pomorską

   Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

   Wiadomości z Lipna

   Gry On Line - Zagraj Reklama