Koncert noworoczny z kolędą i Niemenem

  Koncert noworoczny z kolędą i Niemenem

  (ale)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Koronowo nie ma sali widowiskowej. Latem występy odbywają się w muszli koncertowej, jesienią i zimą w sali sesyjnej ratusza.

  Tym razem Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury zaprasza mieszkańców na koncert noworoczny. Wystąpią znany z telewizyjnego programu "Co to za melodia?" Joachim Perlik, który w ostatnich latach wsławił się również śpiewaniem utworów Czesława Niemena. W jutrzejszym koncercie, który


  rozpocznie się o godz. 18,


  wykona najbardziej znane przeboje tego legendarnego twórcy. Joachim Perlik, mieszkaniec pobliskiego Kotomierza, występował już w gminie Koronowo - m.in. w ub.r. latem z koncertem utworów Niemena w kościele w Byszewie. Był też członkiem jury konkursów muzycznych organizowanych w Koronowie. Wraz z nim jutro w ratuszu wystąpią też Ludmiła Małecka - Grudzińska oraz Artur Grudziński.


  Ona jest aktorką


  Teatru Muzycznego w Gdyni, on znanym aranżerem, kompozytorem i muzykiem (grał m.in. z Marylą Rodowicz), również z telewizyjnego programu "Songowanie na ekranie".


  Artur Grudziński znany jest koronowskiej publiczności. Zaprzyjaźniony z muzykami z miejscowego zespołu "Meteor", jako gość wystąpił w zeszłym roku w koronowskiej muszli koncertowej na koncercie z okazji 25-lecia tego zespołu.


  Tym razem Grudzińscy


  śpiewać będą pastorałki


  i kolędy. Warto więc jutro o godz. 18 przyjść do ratusza. Wstęp na noworoczny koncert jest bezpłatny.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 12 »