Michalak zrezygnował

  Michalak zrezygnował

  (ale)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  Zygmunt Michalak burmistrzem Koronowa jest od ośmiu lat. I nie chce już startować w kolejnych wyborach. Decyzję ogłosił wczoraj wieczorem na spotkaniu Samorządowej Koalicji Wyborczej.

  Jeszcze wczoraj Zygmunt Michalak był kandydatem nr 1 SKW. Numerem drugim - w razie gdyby zrezygnował - był jego zastępca w koronowskim ratuszu - Andrzej Kołodziejczyk, lider "Prawyborów Pomorskiej".


  - Dziś na spotkaniu SKW oficjalnie ogłosiłem, że rezygnuję - powiedział nam późnym wieczorem. - Przede wszystkim ze względu na stan zdrowia i potrzebę jego podratowania. Zdrowie, rodzina i praca są dla mnie najważniejsze...


  - To nie była łatwa decyzja - dodał.

  - Nie mogę funkcjonować w sytuacji, gdy z jednego ugrupowania rodzi się dwóch kandydatów. Złożyłem też oficjalnie ofertę: oddaję się do dyspozycji zwycięzcy zbliżających się wyborów na burmistrza, by służyć nadal pięknej gminie Koronowo swym doświadczeniem. Jestem gotowy do przyszłej współpracy.


  Dziękuję jednocześnie tym wszystkim, którzy popierali mnie w "Prawyborach Pomorskiej", przesyłali kupony, zaufali mi. Dzięki nim poczułem się w gminie Koronowo nadal potrzebny.


  Dziękuję też tym wszystkim, którzy dodawali mi otuchy i namawiali, bym startował w wyborach na burmistrza. Wierzę, że wygra w nich najlepszy.


  Tak więc od wczoraj kandydatem Samorządowej Koalicji Wyborczej w Koronowie w zbliżających się wyborach na burmistrza jest obecny wiceburmistrz Andrzej Kołodziejczyk. Oficjalnie też startują: Wojciech Porzych (Prawo i Sprawiedliwość) i Tomasz Poraziński ("Lewica i Demokraci").


  Kto jeszcze?


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 12 »