Nagrody fair play dla firm z regionu

  Nagrody fair play dla firm z regionu

  (JB)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Osiem firm z Inowrocławia otrzymało nagrody IX edycji programu "Przedsiębiorstwo Fair Play".

  Program, popierany przez Prezydenta RP, jest afiliowany przy Krajowej Izbie Gospodarczej. Jego celem jest promocja kultury przedsiębiorczości i etyki w działalności gospodarczej. Preferowane i nagradzane są firmy, które rozwijając się, w swej działalności kierują się normami solidnego i rzetelnego postępowania wobec klientów i kontrahentów, pracowników, władz oraz społeczności lokalnej, są wrażliwe na potrzeby swoich środowisk, aktywne w działalności charytatywnej, przestrzegają obowiązującego prawa, nie dyskredytują konkurencji i dotrzymują zobowiązań. Lista wymogów jest więc duża i nie wszystkie podmioty mogą im sprostać.


  Tym bardziej cieszy fakt, że wśród 59 firm z naszego województwa, tytuły "Przedsiębiorstwo Fair Play" i związane z nimi insygnia otrzymało w Warszawie ośmiu laureatów z naszego miasta.

  Są to: PHU "Rolmet" (Złoty Certyfikat), IZCh "Soda Mątwy" SA (nominacja do Nagrody Głównej Programu), ZPW "Pozkal" (certyfikat po raz trzeci), "EL - Pomiar", "Elektrociepłownie Kujawskie", "Trans-Soda", sanatorium "Metalowiec 70" oraz PPU "Efekt".


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem