Uwaga kierowcy!

  (l)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych inowrocławskie Starostwo Powiatowe przy współudziale Komendy Powiatowej Policji wprowadza zmiany w organizacji ruchu drogowego przy cmentarzach w Inowrocławiu. Obowiązywać one będą od soboty 28 bm. godz. 8.00 do 2 listopada godz. 8.00.

  Rejon ulic Libelta i Marcinkowskiego


  Największe zmiany dotyczyć będą ruchu komunikacyjnego na ul. Libelta. Obowiązywać tam będzie mianowicie ruch jednokierunkowy, z wjazdem począwszy od rozwidlenia z ul. Marcinkowskiego. Na tej ulicy, na odcinku aż do zjazdu PKS, wprowadza się obustronny zakaz parkowania, natomiast za zjazdem PKS zakaz zatrzymywania obowiązywać będzie tylko po lewej stronie jednostki wojskowej. Obustronny zakaz zatrzymywania się pojazdów obowiązywać będzie także na ul. Marcinkowskiego, na odcinku od rozwidlenia z ul. Libelta do cmentarza. Natomiast na tej samej ulicy, dla jadących od strony ul. Metalowców aż do cmentarza, nie będzie zakazu zatrzymywania pojazdów po prawej stronie.


  Jeden kierunek ruchu, z wjazdem od ul.

  Marcinkowskiego, zastosowany będzie na ul. Cmentarnej, gdzie wprowadza się zakaz zatrzymywania po stronie cmentarza. Ponadto taki sam zakaz obowiazywać będzie na ul. Młyńskiej, po stronie osiedla Sady.


  Dodajmy, że 31 października i 1 listopada umożliwia się parkowania pojazdów na stadionie przy ul. Orłowskiej.


  Rejon ul. Marulewskiej


  Natomiast na ul. Marulewskiej, od skrzyżowania z ul. Kasztanową i Lipową do pętli autobusowej przy cmentarzu, obowiązywać będzie obustronny zakaz zatrzymywania pojazdów.


  Na odcinku ul. Długiej, od wjazdu przy ul. Marulewskiej do Lipowej, będzie wprowadzony ruch jednokierunkowy. Na Długiej obowiązywać tez będzie jednostronny zakaz zatrzymywania się pojazdów przemiennie: jadąc od ul. Marulewskiej do Lipowej po prawej stronie, a od ul.Lipowej do Świętego Ducha po lewej stronie.


  Mątewska


  Dojeżdżających do cmentarza przy ul. Mątewskiej od strony ul. Poznańskiej, obowiązywać będzie po prawej stronie zakaz zatrzymywania pojazdów.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem