Biała niedziela

  (dan)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W najbliższą niedzielę mieszkańcy gminy Kruszwica będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań lekarskich.

  Od godz. 10.00 do 15.00 w Szkole Podstawowej nr 1 pacjenci będą mogli skorzystać z cyfrowego prześwietlenia płuc, a także poznać swój wskaźnik BMI, zmierzyć ciśnienie oraz zbadać poziom cukru i cholesterolu. Specjalnym badaniom poddani zostaną palacze i byli palacze w wieku od 40 do 65 lat oraz osoby w wieku 35 -55 lat mające problemy z układem krążenia.


  Na mieszkańców będzie czekać również diabetolog. Osoby, które jeszcze dzisiaj do godz. 15.00 zarejestrują się pod nr tel. 052 3515-010 (w. 33) będą mogły skorzystać z porady okulisty i urologa. Pod tym samym numerem telefonu mogą zarejestrować się panie w wieku od 25 do 59 lat, które w ciągu ostatnich trzech lat nie robiły sobie badań cytologicznych. Badanie cytologiczne przeprowadzane będą w NZOZ Nasz Lekarz przy ul. Kujawskiej 12.


  Do Kruszwicy przyjadą lekarze specjaliści Kujawsko-Pomorskiego Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy, Publicznego Specjalistycznego ZOZ w Inowrocławiu, NZOZ Farma-Med w Inowrocławiu, NZOZ Kwelmed w Bydgoszczy, NZOZ Nasz Lekarz w Kruszwicy. Wszyscy pacjenci zostaną przyjęci bez skierowania. Na badania należy zabrać dowód osobisty.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem