Policja kontra kłusownicy

  Policja kontra kłusownicy

  (l)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Policjanci z rejonu mogileńskiego i strażnicy rybaccy przeprowadzili wspólnie akcję pod hasłem "Kłusownik", której efektem było znalezienie nielegalnych sieci i odłowionych już ryb.

  W nocy z 6 na 7 października . policjanci z Mogilna, Strzelna i Jezior Wielkich, przy współudziale funkcjonariuszy Państwowej Straży Rybackiej z Bydgoszczy, przeprowadzili na Gople w rejonie miejscowości Kościeszki, Siemionki i Rzeszynek kontrole na wodach i brzegach Gopła.


  W czasie trwania akcji nie zatrzymano na gorącym uczynku kłusowników. Odnaleziono jednak i zabezpieczono 10 sieci rybackich typu wonton o łącznej długości około 500 metrów oraz 18 kilogramów odłowionych już w tych sieciach ryb.


  Jak informuje nas Tomasz Rybczyński, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policj w Mogilnie, tego rodzaju akcje będą kontynuowane w najbliższym czasie.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem