KRÓTKO

  (fi)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W środę odbędą się w inowrocławskich szkołach średnich wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej czwartej kadencji. 35 kandydatów na radnych ubiegać się będzie o 25 mandatów. Kadencja MRM trwa rok. Inauguracyjna sesja nowo wybranej MRM zaplanowana została na 30 bm.


  Do inowrocławskiego ratusza dotarła odpowiedź z Ministerstwa Sprawiedliwości. Prezydent Ryszard Brejza apelował o wzięcie pod uwagę przy konstruowaniu nowego kodeksu wykroczeń szybszego i skuteczniejszego karania osób i instytucji zakłócających ciszę nocną. Ministerstwo odpowiada, że nowy projekt przewiduje poważne zaostrzenia prawa w tym zakresie.


  Robi się coraz chłodniej. Dużo osób rozpoczęło już wieczorami przepalanie w piecach i kotłach węglowych. Wiele wskazuje jednak na to, że niektórzy zamiast drewno i węgiel, spalają niedozwolone plastikowe i gumowe odpady.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem