Kto jest kim

  (fi)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Starszy aspirant ARTUR KIESTRZYN, kierownik sekcji kontrolno- rozpoznawczej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Inowrocławiu, rzecznik prasowy komendanta powiatowego PSP. Pochodzi z Łagiewnik koło Kruszwicy. Mieszka w Inowrocławiu. Ma 30 lat.
  Na zdjęciu st. asp. Artur Kiestrzyn

  Na zdjęciu st. asp. Artur Kiestrzyn ©DOMINIK FIJAŁKOWSKI

  Artur Kiestrzyn ukończył 5-letnie technikum samochodowe w Inowrocławiu. Maturę zdał w 1996 roku. W latach 1996-1998 kontynuował naukę w Szkole Aspirantów PSP w Poznaniu. W latach 2002-2004 studiował we włocławskiej Wyższej Szkole Humanistyczno-Ekonomicznej, którą ukończył z licencjatem z administracji. Obecnie rzecznik komendanta poszerza wiedzę na studiach magisterskich z zakresu administracji publicznej na UMK w Toruniu. W przyszłym roku bronić będzie pracy magisterskiej.


  W inowrocławskiej straży pożarnej Artur Kiestrzyn rozpoczął pracę 1 czerwca 1998 roku na stanowisku dowódcy zastępu jednostki ratowniczo-gaśniczej. W listopadzie 1999 roku został młodszym inspektorem w sekcji kwatermistrzowskiej. Zajmował się sprawami administracyjnymi, zamówieniami publicznymi, inwestycjami i współpracą z OSP. Z ramienia straży pożarnej zajmował się też budową strażnicy JRG2 przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie, a od 1994 roku prowadzi dokumentację budowy siedziby KPPSP i JRG1 przy ul. Poznańskiej. W lipcu br. Artur Kiestrzyn został kierownikiem sekcji kontrolno-rozpoznawczej oraz rzecznikiem prasowym komendanta powiatowego straży w Inowrocławiu.


  Najbliższa rodzina starszego aspiranta, to: żona Anna - nauczycielka języka polskiego i informatyki w podstawówce w Gąskach oraz dwie córki - 4-letnia Zofia i Marianna, która ma dopiero rok. Artur Kiestrzyn lubi podróże. Słucha muzyki "ska". Jest majsterkowiczem, miłośnikiem komputerów, ale nie internetu, interesuje się motoryzacją i gra na perkusji.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem