Anielska gala

    (fi)

    Gazeta Pomorska

    Aktualizacja:

    Gazeta Pomorska

    W sobotę odbyła się doroczna gala podsumowująca plebiscyt "Anioły", zorganizowana przez portal "inowroclaw.info.pl" i towarzystwo "Ex Aequo". W jej trakcie nagrodzono osoby oraz instytucje, które w sposób szczególny zasłużyły się dla mieszkańców Inowrocławia, głównie tych najbardziej potrzebujących.

    W br. do udziału w plebiscycie zgłoszono 28 osób i instytucji. Spośród nich kapituła postanowiła nagrodzić statuetkami aniołów pięcioro laureatów. A oto oni. Statuetkę Gabriela (przyjaciel dzieci i młodzieży) otrzymał Maciej Szota z inowrocławskiej "Młodzieżowej Alternatywy". Michała (przyjaciel samotnych i pokrzywdzonych) kapituła przyznała Małgorzacie Kuczyńskiej, a Rafaela (przyjaciel zdrowia i przyrody) - ks. Dariuszowi Żochowskiemu z parafii Świętego Ducha. Statuetkę Uriela (przyjaciel nauki i kultury) wręczono Marii Syczyło, pedagogowi, organizatorce imprez i targów edukacyjnych. Nagrodę główną - Metatrona (wódz aniołów służebnych) - otrzymali natomiast wolontariusze inowrocławskiego banku żywności.


    Warto wspomnieć, że sobotnią imprezę uświetnił zespół "Po stronie nadziei" oraz gwiazda - Mieczysław Szcześniak.


    Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Gminy w Kujawsko-Pomorskiem