Oręż dla rodziców

  Oręż dla rodziców

  (X)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Inowrocławski Ośrodek Psychoterapii i Psychoedukacji "Kontakt" w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki kontynuuje warsztaty psychoedukacyjne dla rodziców.

  Spotkania te pomagają rodzicom, którzy mają różnego rodzaju wątpliwości, kłopoty, czy bardziej zaawansowane problemy wychowawcze. - Rola rodziców bywa niełatwa. Wychowywanie jest zadaniem trudnym. Dzieci się zmieniają, ich zachowanie bywa niezrozumiałe, mnożą się wątpliwości i pytania: na co pozwalać, a na co nie, jak przekonać do nauki, jak poradzić sobie z buntem syna lub odzyskać dobry kontakt z córką, jak "odciągnąć" syna od złego towarzystwa - to niektóre z pytań, na które staramy się pokazać rodzicom drogę do odpowiedzi - mówi Tomasz Kuczma, dyrektor "Kontaktu". Rodzice po zajęciach wiedzą więcej i mogą mieć bardziej skuteczny wpływ na rozwój swoich dzieci.


  Zapisy na warsztaty odbywają się w sekretariacie ośrodka "Kontakt" przy ul. Solankowej 64, od poniedziałku do czwartku w godz. 16.00-17.00, tel. 052 355-13-74. Najbliższe zajęcia, które - przypomnijmy - są nieodpłatne, rozpoczną się pod koniec września. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem