Dyskusja na sms-y

  (fi)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  Zapytaliśmy naszych Czytelników, kto ma rację w sporze o szkołę w Siedlimowie? Władze gminy Jeziora Wielkie, czy rodzice. Większość opowiedziała się za gminą.

  Nasza sonda


  Przez dwa dni - w minioną środę i czwartek - nasi Czytelnicy mieli okazję wyrazić swoje zdanie na temat sporu dotyczącego likwidacji Szkoły Podstawowej w Siedlimowie. Wystarczyło wysłać sms-a z poparciem dla stanowiska władz gminy lub rodziców. W sms-owej sondzie udział wzięły 152 osoby. Spośród nich aż 97 przyznało rację władzom gminy, które zlikwidowały podstawówkę. Rodziców broniących szkołę poparło 55 Czytelników.


  Apel w starej budzie


  Wyniki sondy nie zmieniają stanowiska rodziców. Dla nich Szkoła Podstawowa w Siedlimowie nadal istnieje i do niej w poniedziałek poślą swoje dzieci.


  Jak informowaliśmy, rok szkolny w Siedlimowie rozpocząć ma msza św. w miejscowym kościele o godz. 8.00. Następnie jej uczestnicy spotkają się około godz. 9.00 w SP w Siedlimowie. Gdyby okazało się, że budynek będzie zamknięty, uroczysty apel rozpoczynający nowy rok nauki odbędzie się na boisku podstawówki.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem