Życzenia z głębi serca

  Życzenia z głębi serca

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Wiktoria Lewandowska z Liszkowa (gm. Rojewo)świętowała swoje 101 urodziny.

  Z tej okazji w miejscowym kościele odprawiona została msza św. w intencji jubilatki, odprawiona przez jej wnuka ks. Pawła Lewandowskiego i miejscowego proboszcza, Marka Szewczykowskiego, w której jubilatka uczestniczyła otoczona rodziną, przyjaciółmi i znajomymi, śpiewającymi "Dwieście lat niech żyje nam"...


  Nie zabrakło na uroczystości wójta Błażeja Mielcarka oraz kierownika USC Magdaleny Pijanowskiej, a także przedstawicieli rady sołeckiej Liszkowa. Wszyscy składali na ręce pani Wiktorii najlepsze życzenia, długich lat w zdrowiu i zadowoleniu. Dziękowano za pracowite lata i troskę o rodzinę. Pani Wiktoria od najmłodszych lat pracowała na roli. Z mężem prowadziła gospodarstwo w Liszkowie, które przekazali później synowi. Mieszka w Liszkowie z synową Wiesławą, która opiekuje się nią troskliwie.


  Zacna Jubilatka wychowała pięcioro dzieci i doczekała się 17 wnuków oraz 27 prawnuków. Do wszystkich serdeczności dla jubilatki przyłącza się z Czytelnikami redakcja "Pomorskiej".

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem