A jednak ciepło OPEC-u nie zdrożeje

  A jednak ciepło OPEC-u nie zdrożeje

  Joanna Lewandowska

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Decyzja zapadła podczas wczorajszego spotkania zarządu OPEC-u z Andrzejem Wiśniewskim, prezydentem Grudziądza.

  Jeszcze w sobotę Marzena Gola, z działu marketingu OPEC-u przekonywała, że ceny ciepła muszą wzrosnąć, ponieważ przez ostatnie cztery lata nie były zmieniane, mimo że znacznie rosła inflacja. Tłumaczyła, że utrzymywanie cen na dotychczasowym poziomie, byłoby niekorzystne dla OPEC-u. Koszty energii miały wzrosnąć od 4 do 6 proc. Nowa taryfa wprowadzona przez OPEC była już zatwierdzona przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki.


  Ale cena ciepła z OPEC-u nie wzrośnie.

  Zostanie utrzymana na dotychczasowym poziomie. Zdecydowano o tym wczoraj, podczas spotkania prezydenta Andrzeja Wiśniewskiego z zarządem OPEC-u, którego miasto jest właścicielem. Czy ta decyzja nie wpędzi spółki w kłopoty finansowe? Z władzami spółki nie udało nam się skontaktować.


  -


  Taka decyzja, tuż przed wyborami, pozwoli Andrzejowi Wiśniewskiemu "zarobić" kilka głosów. Czyżby prezydencki fotel był ważniejszy niż kondycja miejskiej spółki? No, chyba, że OPEC planował podwyżkę bez powodu?


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem