Koktajl Silesia czyli humor i biesiada śląska w Grudziądzu

  Koktajl Silesia czyli humor i biesiada śląska w Grudziądzu

  Zdjęcie autora materiału
  Maryla Rzeszut

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  "Koktajl Silesia" bawił grudziądzan w sobotni wieczór, 11 lutego w teatrze
  1/12
  przejdź do galerii

  "Koktajl Silesia" bawił grudziądzan w sobotni wieczór, 11 lutego w teatrze ©Maryla Rzeszut

  Z "Koktajlem Silesia" przyjechali do Grudziądza artyści ze Śląska. Prawie dwie i pół godziny w sobotę bawili publiczność w teatrze znani m.in. z telewizji Silesia: Grzegorz Poloczek (kabaret RAK), śpiewające prezenterki Kola & Jula (Śląski Koncert Życzeń) wokalista Mariusz Kalaga.
  - Na początku będę mówić po polsku, żeby ktoś nie uznał, że nic nie rozumie i nie wyszedł z teatru - żartował Grzegorz Poloszek tuż po wejściu na scenę.
  Artyści ze Śląska na dzień dobry w grudziądzkim teatrze powiedzieli "Witamy Kujawy!". Nie zorientowali się, że są na Pomorzu?
  Stad przecież "żabi skok" do Gdańska. Wytłumaczeniem może być fakt, że Grzegorz Poloszek, jak później zdradził Mariusz Kalaga, dopiero dzień wcześniej wrócił z sylwestra... No, mogło mu się pomylić.
  Koktajl Silesia czyli śląski humor i piosenki w grudziądzkim teatrze

  "Koktajl Silesia" to koncert, z którym przyjechali do Grudziądza artyści ze Śląska. Prawie dwie i pół godziny w sobotę bawili publiczność w teatrze znani m.in. z telewizji Silesia: Grzegorz Poloczek (kabaret RAK), śpiewające prezenterki Kola & Jula ze Śląskiego Koncertu Życzeń oraz wokalista Mariusz Kalaga (na zdjęciu) z mnóstwem popularnych szlagierów.
  Okazuje się, że śląskie piosenki biesiadne doskonale zna nasza publiczność, która klaskała i śpiewała takie utwory jak: "O Janku, Janku", "Życie to dar", "Jedna z gwiazd co twoje imię ma" i inne.
  Kabaretowymi opowiastkami w śląskiej gwarze bawił znakomity Grzegorz Poloszek a za melodyjne szlagiery, śpiewane na dwa głosy, brawa zebrały Kola&Jula czyli Kornelia Maroszek i Justyna Gawlik-Sosna.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem