Grudziądzanin chciał umówić się na seks za pieniądze z...

  Grudziądzanin chciał umówić się na seks za pieniądze z 14-latką. Wpadł w zasadzkę

  (PA)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Fragment rozmowy podejrzanego, który proponował 14-lace pieniądze za seks. 36-latek wpadł w zasadzkę przygotowaną wspólnie z Krzysztofem Dymkowskim,

  Fragment rozmowy podejrzanego, który proponował 14-lace pieniądze za seks. 36-latek wpadł w zasadzkę przygotowaną wspólnie z Krzysztofem Dymkowskim, tzw. łowcą pedofilów oraz grudziądzkimi kryminalnymi. ©Facebook/Krzysztof Dymkowski

  Zatrzymanie 36-letniego mieszkańca Grudziądza to wynik prowokacji jaką udało się przeprowadzić Krzysztofowi Dymkowskiemu, tzw. "łowcy pedofilów" wraz z policjantami. Podejrzany, który chciał umówić się na "sponsorowaną seksrandkę" z 14-letnią Kamilą, w poniedziałek zostanie doprowadzony do prokuratury.
  Fragment rozmowy podejrzanego, który proponował 14-lace pieniądze za seks. 36-latek wpadł w zasadzkę przygotowaną wspólnie z Krzysztofem Dymkowskim,

  Fragment rozmowy podejrzanego, który proponował 14-lace pieniądze za seks. 36-latek wpadł w zasadzkę przygotowaną wspólnie z Krzysztofem Dymkowskim, tzw. łowcą pedofilów oraz grudziądzkimi kryminalnymi. ©Facebook/Krzysztof Dymkowski

  Do zatrzymania doszło pod jednym z marketów w centrum Grudziądza, gdzie 36-latek miał spotkać się z nastolatką poznaną na portalu internetowym. Za dziewczynkę w "sieci' podszył się Krzysztof Dymkowski z Wrocławia, sławny w Polsce tzw. "łowca pedofilów".

  Ogłoszenie dotyczyło spotkania sponsorowanego o podłożu seksualnym. Podejrzany przedstawił się, że jest zadbanym facetem po 30-tce, dyskretnym i że właśnie drogą elektroniczną szuka młodej dziewczyny do spotkań za pieniądze: "do 500 zł".

  Kolejna skuteczna akcja "łowcy pedofilów". Wpadł bydgoszczanin

  Anons zauważył Krzysztof Dymkowski, "łowca pedofilów" z Wrocławia. Jak przyznaje, czuł, że to ogłoszenie mogła dać osoba o skłonnościach pedofilskich. Postanowił odpowiedzieć jako 14-letnia Kamila. Jak relacjonuje Dymkowski, internauta przyznał, że 14-latka to bardzo młoda dziewczyna, ale i to nie przeszkodziło mu na umówienie się na seksrandkę.

  Jak się umawiał?


  "To jak dziś tylko "l...ik"? A w tygodniu już normalnie, na dłużej?. Musze wiedzieć, bo wtedy pójdę wypłacić te 50" - dopytywał zatrzymany.

  "14-letnia Kamila": - Ok. Luzik.Czy wysłałeś fotkę swoją? A moje zdjęcie dostałeś?"

  Podejrzany: - "Teraz i tak nie mam. Nie martw się. Jestem normalny.Patrzałem, ale teraz nie ma mnie na kompie. To na 20?".

  Zasadzka wypaliła


  Po przeprowadzonej prowokacji, Dymkowski zawiadomił policjantów z Grudziądza o przygotowanej zasadzce. Podał także zapis rozmowy internetowej i sms-owej na CD. Kryminalni dostali też zapis rozmowy telefonicznej. Wspólnie przystąpili do działania. I zamiast 14-letniej Kamili na "spotkanie" przyszli policjanci.

  - W sobotę wieczorem zatrzymaliśmy 36-latka. Jest w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzut - potwierdza st. sierż. Maciej Szarzyński, p.o. oficera prasowego grudziądzkie policji. - O jego dalszym losie w poniedziałek zdecyduje prokurator.

  Z relacji policjantów wynika, że grudziądzanin był totalnie zaskoczony zatrzymaniem.

  Może trafić za kraty na 3 lata


  Zarzut jaki usłyszał 36-latek: "Kto w celu popełnienia przestępstwa zgwałcenia lub obcowania płciowego z małoletnim, jak również produkowania lub utrwalania treści pornograficznych, za pośrednictwem systemu teleinformatycznego lub sieci telekomunikacyjnej nawiązuje kontakt z małoletnim poniżej lat 15, zmierzając (...) do spotkania z nim, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3."

  Pedofil umówił się na seks z 14-latką. Krzysztof Dymkowski, łowca pedofili, pomógł w zatrzymaniu

  To nie pierwsza akcja Krzysztofa Dymkowskiego, tzw. "łowcy pedofilów" w naszym województwie. W ubiegłym roku, dzięki podobnej prowokacji, zorganizowano zasadzkę na 50-latka, który umówił się z 14-latką w jednym z bydgoskich centrów handlowych.
  W sumie Krzysztof Dymkowski pomógł w ujęciu ponad stu osób w całym kraju, którzy próbowali umawiać się z małoletnimi.

  Czytaj także

   Komentarze (6)

   Wszystkie komentarze (6) forum.pomorska.pl

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Grill z Pomorską

   Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

   Gry On Line - Zagraj Reklama