Prezes przeprasza

  (kr)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  W sobotę 21 października zamieściliśmy informację na temat spotkania z okazji 50-lecia Miejskiej Spółdzielni Zaopatrzenia i Zbytu w Golubiu- Dobrzyniu. Nasza Czytelniczka jest rozżalona, że nie zostali na nie zaproszeni byli pracownicy i członkowie spółdzielni.

  NASZYCH PUBLIKACJI


  - Pracowałam w spółdzielni przez 27 lat. Początki spółdzielczości były trudne. Prezes chyba zapomniał o ludziach tworzących spółdzielnię i zaprosił tylko obecnych członków i pracowników. Dla nich był nawet bal. Kiedyś spółdzielnia miała około trzystu członków i pracowników. Prezes powinien wybrać z tego grona chociaż pięćdziesiąt osób i zaprosić na galę z okazji 50-lecia - mówiła rozżalona kobieta:


  Prezes MSZiZ w Golubiu-Dobrzyniu Mirosław Buczkowski zapewnia, że docenia zasługi tych, którzy ze spółdzielni odeszli. Przez pół wieku działalności miała ona jednak kilka tysięcy pracowników i członków.


  - Zaproszenie ich wszystkich nie było możliwe ze względów technicznych. Nie dokonywaliśmy też żadnej selekcji, bo Rada Nadzorcza podjęła uchwałę o zorganizowaniu skromnej uroczystości, tylko dla obecnych członków i pracowników - tłumaczy Buczkowski. - Jednocześnie przepraszam wszystkich, którzy poczuli się urażeni tą decyzją.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem