Komendant z brązem

  (ado)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W piątek w komendzie powiatowej wręczono awanse i nagrody pieniężne z okazji dnia funkcjonariuszy w niebieskich mundurach.

  Komendant mł. insp. Wiesław Milarski podziękował swoim podwładnym za dobrą pracę, która przekłada się na wyniki rypińskiej komendy. Utrzymuje się ona w czołówce wojewódzkiej. Mówił też o problemach kadrowych:


  - Chciałbym, byśmy byli wszędzie tam, gdzie jest taka potrzeba. By mieszkańcy mogli czuć się bezpieczni. Niestety, brak ośmiu etatów znacznie to utrudnia.


  Padły także zapewnienia o montażu w mieście monitoringu i deklaracje pomocy służbom ze strony samorządów.


  Z okazji Święta Policji awansowali: podkom.

  Dariusz Rutkowski na komisarza, st. asp. Grzegorz Grzybowski na aspiranta sztabowego, asp. Krzysztof Górzyński na starszego aspiranta, asp. Leszek Jankowski na starszego aspiranta, asp. Zbigniew Jankowski na starszego aspiranta, st. sierż. Wojciech Blonkowski na sierżanta sztabowego, st. post. Jolanta Lipska na sierżanta, st. post. Jarosław Romanowski na sierżanta, post. Dorota Rupińska na starszego posterunkowego, post. Justyna Pilarska Justyna na starszego posterunkowego, post. Przemysław Krusiński na starszego posterunkowego, post. Marek Szczepański na starszego posterunkowego. Brązową Odznakę Zasłużonego Policjanta otrzymał komendat Milarski, a nagrodę pieniężną od komendanta wojewódzkiego podkomisarz Izabela Paw.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem