Toruń, Golub-Dobrzyń, Brodnica i Rypin - tak głosują nasze...

  Toruń, Golub-Dobrzyń, Brodnica i Rypin - tak głosują nasze miasta na przedszkola i nauczycieli

  Karolina Rokitnicka, Joanna Maciejewska

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Ujawniamy wyniki głosowania naszych Czytelników na najlepsze przedszkola i nauczycieli.
  W plebiscycie „Przedszkole na medal” możemy głosować do środy 16 maja do godziny 20. Wystarczy wysłać SMS na numer 72355, w treści podając prefiks przypisany do konkretnego kandydata lub placówki. Koszt SMS-a wynosi 2,46 zł.

  Sprawdzamy którzy nauczyciele wczoraj cieszyli się największą sympatią. W Toruniu prowadzi Elżbieta Churska z Niepublicznego Przedszkola „Pod Muchomorkiem” (NAC.42). Pani Elżbieta w zawodzie nauczyciela pracuje od 1986 roku. Jest wychowawczynią w grupie 4-latków, prowadzi też zajęcia komputerowe.
  - Codzienne spotkania z moimi przedszkolakami dostarczają mnóstwo niezwykłych przeżyć - mówi Elżbieta Churska. - Praca w przedszkolu to spełnienie marzeń, daje dużo satysfakcji, a uśmiech na twarzach dzieci jest najlepszą nagrodą. Nominacja do plebiscytu jest dużym wyróżnieniem i wspaniałym podziękowaniem za moją pracę.
  Druga w Toruniu plasuje się Natalia Łapińska z PM nr 9 (NAC.89), a trzecia Anna Wegenke z PM nr 10 (NAC.30).
  Z powiatu toruńskiego najwięcej głosów ma Monika Wieczorek Zaremba (NAC.86). Druga uplasowała się Alicja Polaczkiewicz (NAC.3), a trzecia Katarzyna Frąckiewicz (NAC.103). Wszystkie panie reprezentują Przedszkole Samorządowe w Osieku nad Wisłą .
  W powiecie brodnickim na prowadzeniu jest Maria Cieczko-Malewska Przedszkole Niepubliczne „Bajeczka” (NAP.38). Druga plasuje się Monika Sargalska z Przedszkola Niepublicznego „Baśniowa kraina” (NAP.40), a trzecia Emilia Bajorek z Przedszkola im. Marii Konopnickiej (NAP.35).
  W powiecie golubsko-dobrzyńskim najwięcej głosów zgromadziła Barbara Olszewska z Gminnego Przedszkola we Wrockach (NAP.290). Na drugim miejscu jestKatarzyna Mazurkiewicz z Gminnego Przedszkola w Ostrowitem (NAP.60), a na trzecim Anna Krzykowska z Przedszkola w Radominie (NAP.53),
  W powiecie rypińskim prowadzi Alicja Tyburska (66 głosów) z PN nr 2 Niezapominajka w Rypinie (NAP.141). Druga plasuje się Alicja Wiśniewska z tego samego przedszkola (NAP.142), a trzecia Katarzyna Skowrońska z Przedszkola im. Jana Pawła II w Kowalkach (NAP.143).
  A jak wygląda głosowanie w kategorii przedszkoli? Wczoraj w Toruniu prowadziły Oddziały przedszkolne przy Zespole Szkół nr 26, ul. Fałata 88/90 (PRN.24). Kolejne miejsca zajmowały: Przedszkole Niepubliczne Koci Łapci (PRN.79) i PM nr 5 przy ul. Dekerta 27/35, Toruń (PRN.16).
  W powiecie toruńskim wygrywa Punkt Przedszkolny Górskie Skrzaty w Górsku (PRN.69). Drugie miejsce zajmuje Przedszkole w Małej Nieszawce, przy ul. Krętej 4 (PRN.62), a trzecie Przedszkole Samorządowe w Osieku (PRN.55).
  W powiecie brodnickim prowadzi Akademia Kota Leonarda (PEM.38). Za nim plasuje się: Przedszkole Niepubliczne Bajeczka (PEM.42) i Przedszkole Niepubliczne Misiaki (PEM.37).
  W powiecie golubsko-dobrzyńskim na prowadzenie wyszło Przedszkole Publiczne nr 2 im. Marii Konopnickiej w Golubiu-Dobrzyniu (PEM.51). Kolejne są: Publiczne Przedszkole w Radominie (PEM.52) oraz Niepubliczne Przedszkole Entliczek Pentliczek w Kowalewie Pomorskim (PEM54).
  W powiecie rypińskim liderem jest PM nr 2 w Rypinie (PEM.124). Drugie miejsce zajmuje PM nr 3 Niezapominajka w Rypinie (PEM.125), a trzecie Niepubliczne Przedszkole Chatka Puchatka (PEM.126).

  Czytaj treści premium w Gazecie Pomorskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Serwis Grillowy