Gazeta Pomorska

Wypadek na obwodnicy Chojnic. Trzy osoby nie żyją! Droga jest zablokowana [ZDJĘCIA]

Zderzyła się ciężarówka i samochód osobowy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierującemu samochodem ciężarowym nic się nie stało. Autem osobowym podróżowały

Arkadiusz Marciszek

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/10] Następne

Wypadek na obwodnicy Chojnic. Trzy osoby nie żyją! Droga jest zablokowana [ZDJĘCIA]

Zderzyła się ciężarówka i samochód osobowy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierującemu samochodem ciężarowym nic się nie stało. Autem osobowym podróżowały cztery osoby. Na miejscu zginęły trzy. Dziecko zostało zabrane śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Bydgoszczy.

- Zgłoszenie o wypadku drogowym otrzymaliśmy o godz. 14.34. Po przyjeździe na miejsce zastaliśmy dwa pojazdy: auto osobowe i ciężarowe po zderzeniu. W sumie podróżowało nimi pięć osób - relacjonuje kpt. Błażej Chamier - Ciemiński, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Chojnicach.

>> Najświeższe informacje z regionu, zdjęcia, wideo tylko na www.pomorska.pl <<

Z samochodu osobowego przeżyło tylko dziecko. To 11-letni chłopiec. Trafił do szpitala w Bydgoszczy. Dwójka pozostałych pasażerów i kierowca, zginęli na miejscu.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący toyotą avensis jadąc w kierunku Człuchowa z nieustalonych przyczyn zjechał z pasu ruchu i czołowo zderzył się z nadjeżdżającym pojazdem marki MAN - mówi sierż. Justyna Przytarska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach.

- Śmierć na miejscu poniosło dwóch mężczyzn i kobieta. Policjanci ustalają personalia osób które podróżowały toyotą. Cały czas trwają czynności policjantów pod nadzorem prokuratora. Droga wciąż jest zablokowana. Do odwołania - dodaje Przytarska.

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić w wypadku zginęło starsze małżeństwo oraz ich syn. Ranny chłopiec, to wnuk i syn ofiar. Policja na razie nie potwierdza tych informacji.

Policjanci zorganizowali objazdy. Obwodnica Chojnic w kierunku Malborka jest zablokowana. Trwają czynności z udziałem prokuratora. Jak szacują strażacy droga może być nieprzejezdna jeszcze kilka godzin.
Tragiczny wypadek na obwodnicy Chojnic. Nie żyją trzy osoby!

Polecamy