Petent numerowany

  Maria Eichler

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Klienci wydziału komunikacji w starostwie nie oswoili się z nowym systemem zarządzania kolejką. Wielu uważa, że nie jest on racjonalny.

  Docierają do nas głosy, że ludzi drażni, iż są odsyłani z kwitkiem, jeśli nie zaopatrzyli się rano w numerki porządkowe z datą i stanowiskiem obsługi. - Specjalnie zwolniłam się z pracy, by załatwić sprawę w wydziale komunikacji - mówi jedna z Czytelniczek. - W wydziale pustki, ale nikt mnie nie może obsłużyć, bo jest system zarządzania kolejką. To chore, bo panie sobie siedzą, ale nie kiwną palcem, tylko przewracają jakieś papiery.


  Lepiej skoro świt


  Tymczasem z oficjalnej informacji starostwa wynika, że system ma służyć usprawnieniu pracy.

  Numerki są wydawane bezpośrednio przed przystąpieniem do rejestracji pojazdów, po wcześniejszym sprawdzeniu kompletności dokumentacji. To codziennie można załatwić od 8.00 do 14.30, ale nie wszyscy mogą być obsłużeni tego samego dnia. W wydziale komunikacji sugerują, żeby przychodzić przed południem, zwłaszcza jeśli ktoś mieszka z dala od Chojnic.


  Stoją na korytarzu


  Wczoraj nie mogliśmy poprosić o komentarz dyrektora wydziału, bo nie było go w pracy. - U nas jest spokojnie - powiedziano nam w wydziale. - Nikt się nie skarży, ale faktycznie może być to dla niektórych uciążliwe, że stoją na korytarzu dość długo, bo wchodzi się teraz pojedynczo.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Pomorska.pl poleca

  Jesteś kibicem Zawiszy Bydgoszcz? Rozwiąż quiz!

  Jesteś kibicem Zawiszy Bydgoszcz? Rozwiąż quiz!

  Test MultiSelect. Dostałabyś się do policji?

  Test MultiSelect. Dostałabyś się do policji?

  Konkurs. Do wygrania gadżety do biegania

  Konkurs. Do wygrania gadżety do biegania

  Rzetelnie, prawdziwie, mobilnie. Poznaj plus.pomorska.pl!

  Rzetelnie, prawdziwie, mobilnie. Poznaj plus.pomorska.pl!