Strona kobiet
  "Kosmetyczka gwiazd"

  Karolina Szostak uwielbia ciężki makijaż i naślimaczone rzęsy

  Rozwiń
  Od pierwszego wejrzenia

  Od pierwszego wejrzenia

  Anna Klaman Fot. Aleksander Knitter

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W czwartek w Urzędzie Miejskim 17 par obchodziło 50-lecie małżeństwa. Zaproszono 21, ale nie wszyscy ze względu na stan zdrowia przybyli. Było uroczyście, ale i wesoło.
       Prezydent przyznał medale, a wręczył je obecnym burmistrz Marek Jankowski.
       Uhonorowani to Helena i Władysław Rogenbuk (Czersk), Maria i Bronisław Kriezel (Czersk), Czesława i Stefan Pastwa (Gotelp), Jadwiga i Jerzy Daszek (Krzyż), Stefania i Jan Szamoccy (Kurkowo), Czesława i Edmund Sygmuller (Będźmierowice), Lidia i Henryk Fleming (Lipki Dolne), Barbara i Stefan Piesik (Dąbki), Teresa i Jan Wesołowscy (Wojtal), Ludmiła i Henryk Noetzel (Łąg), Helena i Bolesław Stelmach (Rytel), Janina i Franciszek Kloska (Malachin), Wanda i Alfred Reszka (Złe Mięso), Łucja i Józef Gawin (Czersk), Urszula i Władysław Morzuch (Czersk), Teresa i Bronisław Graban (Czersk), Urszula i Gerard Grzeca (Czersk), Helena i Kazimierz Bonin (Czersk), Weronika i Alfons Kloska (Łąg), Helena i Benedykt Giłka (Odry) oraz Jadwiga i Bernard Grzonka (Złotowo).
       To nie przypadek
       
  Dwugodzinne spotkanie zaczęło się od części oficjalnej, z wręczaniem medali, legitymacji, kwiatów i lampką szampana. Następnie rolę konferansjera przejął Jerzy Warczak. Akompaniował Jarosław Grzelak. Warczak śpiewał o miłości, przypomniał piosenki z dawnych lat. Wcześniej zabrał głos burmistrz Marek Jankowski. - Nie jest przypadkiem, że otrzymujecie ten medal - zwrócił się do jubilatów. - Budując rodzinę, musieliście wyrzec się wielu rzeczy i dbać, by zapewnić rodzinie byt. Życzę wam jak najlepszej kondycji.
       
  Warto było podejść
       
  Okazało się, że Jerzy Warczak zna wielu jubilatów, więc podchodził do każdego i dopytywał się, jak poznali. Państwo Grzecowie poznali się w harcerstwie, od pierwszego wejrzenia przypadli sobie do gustu. Inni w pociągu do Warszawy, drudzy w bufecie na dworcu, a trzeci na zabawie. - Znalazłem żonę na zabawie w ogrodzie u państwa Brzezińskich. Żona bardzo dobrze tańczyła i była rozchwytywana - mówił Bronisław Graban. - A ja tak ją trochę podglądałem, w końcu ośmieliłem się i podszedłem. Ona szczęśliwie nie odmówiła, zatańczyła ze mną i taki był nasz początek.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Pomorska.pl poleca

  Jesteś kibicem Zawiszy Bydgoszcz? Rozwiąż quiz!

  Jesteś kibicem Zawiszy Bydgoszcz? Rozwiąż quiz!

  Test MultiSelect. Dostałabyś się do policji?

  Test MultiSelect. Dostałabyś się do policji?

  Światłowodowa rewolucja (materiał informacyjny)

  Światłowodowa rewolucja (materiał informacyjny)

  Zawsze lubiłam mocny makijaż - Karolina Szostak

  Zawsze lubiłam mocny makijaż - Karolina Szostak