Marihuana w piwnicy

  Marihuana w piwnicy

  Anna Klaman

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  Przed Sądem Okręgowym w Słupsku toczy się rozprawa przeciwko Tomaszowi M. Oskarżony jest o uprawę w piwnicy 313 krzewów konopi indyjskich.
       Wytwarzał marihuanę
       
  Piwniczna uprawa miała miejsce przy ul. Prochowej. 34-letni Tomasz M. nie był właścicielem domu. Na korzystanie z niego zezwolił mu wynajmujący budynek Adam W. W piwnicy przy Prochowej policjanci odnaleźli nawilżacz powietrza, wentylator i inne urządzenia. Były tam oczywiście 313 krzewów konopi indyjskich. Prokuratura zarzuca mu wytwarzanie środków odurzających w postaci marihuany. Wiadomo, że wyprodukował co najmniej 280 gramów.
       Zatrzymany przez CBŚ
       
  Mężczyzna został zatrzymany 3 sierpnia ub. r. przez Centralne Biuro Śledcze i tymczasowo aresztowany. Na wolność wyszedł jednak 20 stycznia.
       Badający go biegli psychiatrzy orzekli, że jest uzależniony od alkoholu i marihuany. Tomasz M. przyznał się do uprawy konopi indyjskich i zeznał, że zdecydował się na ich uprawę, bo musiał spłacać dług.
       Ponownie do Słupska
       
  Prokuratura chojnicka skierowała pozew do Sądu Okręgowego w Słupsku. Ten uznał, że mężczyzna nie miał uprawy, lecz jedynie posiadał nasiona i stwierdził, że sprawą powinien zająć się Sąd Rejonowy. Po zaskarżeniu sprawy przez prokuraturę do Sądu Apelacyjnego sprawa ponownie trafiła do Słupska. W środę odbędzie się kolejna rozprawa. Oskarżycielem jest Mieczysław Brunke, szef chojnickiej prokuratury.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Pomorska.pl poleca

  Co Tadeusz Rydzyk sprzedaje w swoim sklepie? [zdjęcia]

  Co Tadeusz Rydzyk sprzedaje w swoim sklepie? [zdjęcia]

  Koronowo z lotu ptaka [zdjęcia i wideo z drona]

  Koronowo z lotu ptaka [zdjęcia i wideo z drona]

  Pokochaj wygodę i oszczędności z Orange Love (materiał informacyjny Orange)

  Pokochaj wygodę i oszczędności z Orange Love (materiał informacyjny Orange)