Ulotki za ulotki

  Barbara Zybajło

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  W gminie Człuchów pojawiły się kolejne ulotki znieważające wójta Adama Marciniaka. Radni gminy odpowiedzieli na nie pismem, które będzie rozsyłane pocztą bezadresową do wszystkich mieszkańców gminy.
       Przypomnijmy, na początku lutego w gminnych wsiach pojawiają się ulotki informujące, że wójt był współpracownikiem SB. Kolejne rozwieszono w niedzielę wieczorem.
       W trybie pilnym
       
  - Występuję jeszcze raz do IPN z prośbą o szczególne szybkie udostępnienie akt - mówi Marciniak, przyznając, że dowiadywał się kim jest osoba mająca takie samo imię i nazwisko widniejąca na "liście Wildsteina". - Ten numer należy do oficera kontrwywiadu i to wyklucza moją osobę. W Polsce mieszka 36 tysięcy ludzi o nazwisku Marciniak. Jest też 628 Adamów Marciniaków.
       Wójt twierdzi, że osiągnięcia gminy wzbudzają zazdrość. - Nie wierzę w przypadki - twierdzi. - Niektórzy ludzie mają przewrócone w głowie. Ja się nie ugnę, bo muszę działać zgodnie z wolą mieszkańców, bo to oni mi płacą. Mam skórę nosorożca, ale psuje to obraz naszej gminy. Kto chce inwestować tam, gdzie jest takie chamstwo?
       
  Radni odpowiadają
       
  Radni - oburzeni kolejnym atakiem na wójta, wystosowali do mieszkańców pismo. - Czy jest to przypadek, że atak nastąpił w momencie, gdy Rada Gminy, wysłuchując opinii mieszkańców i całego środowiska człuchowskiego, podjęła uchwałę blokującą możliwość budowy wielkiego wysypiska śmieci na naszym terenie? - czytamy w ulotce. - Naraziliśmy się tym, którzy na śmieciach i niebezpiecznych odpadach chcieli robić naszym kosztem niejasne interesy.
       
  Pismo od radnych zostanie dostarczone każdego mieszkańca. Nie wiadomo jeszcze, kto sfinansuje przesyłkę.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Pomorska.pl poleca

  Jesteś kibicem Zawiszy Bydgoszcz? Rozwiąż quiz!

  Jesteś kibicem Zawiszy Bydgoszcz? Rozwiąż quiz!

  Test MultiSelect. Dostałabyś się do policji?

  Test MultiSelect. Dostałabyś się do policji?

  Konkurs. Do wygrania gadżety do biegania

  Konkurs. Do wygrania gadżety do biegania

  Rzetelnie, prawdziwie, mobilnie. Poznaj plus.pomorska.pl!

  Rzetelnie, prawdziwie, mobilnie. Poznaj plus.pomorska.pl!