Zaskoczcie nas pięknymi witrynami

  Zaskoczcie nas pięknymi witrynami

  monika smól

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Pod patronatem "pomorskiej" Możecie stać się osobami współtworzącymi walentynki. Wystarczy, że ozdobicie witryny swoich sklepów i instytucji.
  Jedna z nagrodzonych w ubiegłym roku witryn

  Jedna z nagrodzonych w ubiegłym roku witryn


  Imprezę organizują Chełmiński Dom Kultury i "Gazeta Pomorska". Dla najpiękniejszych witryn ufundowane zostaną nagrody. Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się podczas walentynek. Celem konkursu jest wybór przez Czytelników i internatów najpiękniejszej witryny walentynkowej w Chełmnie i w Świeciu. W plebiscycie mogą brać udział właściciele placówek (sklepów, instytucji, biur) z obu miast, których witryna będzie podlegała ocenie. Muszą dostarczyć prawidłowo wypełnioną kartę zgłoszenia do 25 stycznia. Jej wzór znajduje się na stronie: www.chelmno.pl w dziale aktualności. Zgłoszenie powinno zawierać nazwę placówki, jej adres, nazwisko właściciela i numer telefonu.


  Wypełnioną kartę zgłoszenia prosimy dostarczyć do ChDK, Biura Podawczego Urzędu Miasta Chełmna. Można ją też przesłać faxem na nr: 56 686 48 08. Wszystkie zgłoszone witryny otrzymają nr identyfikacyjny, na który będzie można oddawać głosy od 1 lutego. Kupony będzie można wrzucać do specjalnych skrzynek w: ratuszu w Chełmnie - Informacja Turystyczna, ChDK, Urzędzie Miasta Chełmna, kinie "Wrzos" w Świeciu oraz Biurze Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego w Świeciu. Kupony zamieszczać będziemy od 1 do 11 lutego. Należy je dostarczyć do 11 lutego, do godziny 14 do jednego z wyżej wymienionych miejsc. Głosowanie odbywa się będzie również za pośrednictwem SMS-ów. Zgłoszonym witrynom zostaną przydzielone numery porządkowe. Głosujący będą mogli wysyłać SMS-y na nr 71466 (koszt jednego to 1,23 zł VAT) w treści wpisując witryna i jej nr, np. witryna.1 SMS-y można będzie wysyłać od 1 do 11 lutego - do godz. 23.59.

  Lista numerów przypisanych witrynom zostanie opublikowana na stronie www.pomorska.pl i na: www.chelmno.pl Na tych też stronach 15 lutego podamy laureatów plebiscytu. Z jednego numeru telefonu można wysłać dowolną liczbę SMS-ów, jeden SMS to jeden głos.
  Jedna witryna z Chełmna i jedna ze Świecia, które otrzymają największą liczbę głosów, otrzymają tytuł "Najpiękniejsza Witryna Walentynkowa 2013 Czytelników "Gazety Pomorskiej". Ich właścicielom wręczymy nagrody rzeczowe. Nagrodzone zostaną też trzy witryny w obu miastach, wybrane przez komisję konkursową. Rozdanie nagród nastąpi 14 lutego na rynku w Chełmnie podczas obchodów Dnia Świętego Walentego.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Załączniki (1)

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem