Naucz się szarpać struny

  Naucz się szarpać struny

  (mona)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W siedzibie Chełmińskiego Domu Kultury odbywają się warsztaty gitarowe. Cały czas można się na nie zapisywać.

  Warsztaty prowadzone są dzięki współpracy ChDKWojewódzkim Ośrodkiem Animacji Kultury w Toruniu. Podobnie, jak w roku ubiegłym, prowadzone są przez doskonałego muzyka, kompozytora oraz pedagoga, Erwina Regosza, pracującego na co dzień w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury.


  Warsztaty skierowane są przede wszystkim do młodych, zdolnych ludzi, którzy chociaż w podstawowym stopniu opanowali już technikę gry na gitarze. Zajęcia odbywają się w każdą środę, od godz. 17, w sali nr 7 w ChDK. Erwin Regosz doskonali u podopiecznych technikę gry, opierając się na znanych przebojach muzyki polskiej i zagranicznej. Obecnie w warsztatach systematycznie uczestniczy ośmioro młodych instrumentalistów.


  Odpłatność za zajęcia wynosi 10 złotych miesięcznie, co ma pokryć kosztów przejazdu nauczyciela. Zapisy trwają. Ilość miejsc ograniczona.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem