Dlaczego nie w nowym parku?

  Dlaczego nie w nowym parku?

  (mona)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  - <i>Taki plac zabaw, jaki powstał w Unisławiu w niezbyt efektownym miejscu, przydałby się w nowym parku</i> - mówi Czytelniczka z Unisławia.

  Zdaniem naszej rozmówczyni, lepiej by było, gdyby wszystkie urządzenia, w jakie wyposażono plac zabaw dla dzieci, ustawiono w nowym parku.


  - Przecież w nowym miejscu jest tak pięknie, można przysiąść na ławeczkach, pospacerować alejkami między drzewkami, tam mamy chciałyby posiedzieć z dziećmi - tłumaczy unisławianka.


  Jak mówi wójt gminy Unisław, Roman Misiaszek, plac zabaw stworzono w starym parku, ponieważ chodziło o ożywienie tego miejsca.


  - Stary park był martwym punktem w gminie - mówi wójt. - W nowym parku będą się odbywały imprezy i chodzi o to, by dzieciom, które biegają po placu zabaw nie stała się krzywda. Tam są bezpieczniejsze.tym nowy park jest jeszcze pusty, drzewka są bardzo niskie, bo niedawno wsadzone. To raczej miejsce, którym można spokojnie posiedzieć niż plac do zabawy. Utworzenie tam w przyszłości placu zabaw jest do przemyślenia.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem