Zatańcz pod chmurką

  Zatańcz pod chmurką

  (mona)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Mieszkańcy miasta dwa razy będą mieli okazję pobawić się do białego rana na tanecznych imprezach.

  Pierwszy raz, w sobotę, 29 lipca podczas pikniku rodzinnego. Zabawa zorganizowana zostanie na boisku bocznym, obok amfiteatru. Rozpocznie się o godz. 16. Nie zabraknie atrakcji, a przede wszystkim dobrej i lekkiej muzyki. Wystąpi między innymi zespół Bolter. Stanie park zabaw dla dzieci, będą konkursy i zabawy rodzinne.


  Z kolei 20 sierpnia o godz. 16 w amfiteatrze odbędzie się "X Festiwal Piosenki Biesiadnej I Regionalnej".


  - Impreza nawiązuje do tradycji związanych z kultem św. Walentego i jego relikwii przechowywanych w mieście, dlatego nazywana została "Zatańczmy razem w mieście zakochanych" - mówi Janusz Napora, dyrektor Chełmińskiego Domu Kultury.


  Zaprezentują się kapele grające muzykę, przy której nogi same rwą się do tańca, a ich przeboje śpiewa cała publiczność. Na scenie wystąpi między innymi grupa taneczna "Rendez-Vous" z Białorusi. Najlepsi wykonawcy otrzymują nagrodę główną: "Złoty Mikrofon Burmistrza Chełmna". Na zakończenie zaprezentuje się na razie tajemnicza, znana gwiazda polskiej estrady.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem