Wandal wciąż nieznany

  Wandal wciąż nieznany

  (pł)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W nocy czwartku na piątek ktoś uszkodził infokiosk stojący na Rynku, niedaleko Ratusza. Pisaliśmy o tym obszernie w sobotnim wydaniu "Pomorskiej". Wandal nie został jeszcze ustalony.

  - Policja prowadzi w tej sprawie dochodzenie - informuje Agnieszka Sobieralska, oficer prasowy KPP w Chełmnie. - O jego efektach będzie można powiedzieć najwcześniej za kilka dni.


  Tymczasem monitor uszkodzonego infokiosku został jeszcze w piątek wymieniony przez pracowników firmy "Elios" z Przemyśla. To ona ustawiała wszystkie cztery kioski w naszym mieście. Przez cały weekend jednak uszkodzony infokiosk nie funkcjonował. W poniedziałek wszystko wróciło do normy - wszystkie urządzenia znowu działały..


  - Mam nadzieję, że infokioski będą służyły turystom i mieszkańcom naszego miasta - mówi Magdalena Ludwikowska, kierownik Referatu Oświaty, Kultury i Promocji w Urzędzie Miasta. - W tym tygodniu firma "Elios" kontynuowała będzie szkolenie w zakresie obsługi serwera, z którym współpracują wszystkie infokioski. Liczymy też, że sprawca czy sprawcy uszkodzenia infokiosku zostaną wykryci przez policję


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem