Indeksy mają w kieszeni

  Indeksy mają w kieszeni

  (mona)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Grubnie i Starostwo Powiatowe ufundują nagrody dla uczniów, którzy w Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych wywalczyli dla szkoły pierwsze miejsce w kraju.

  - Po raz pierwszy w historii wygraliśmy olimpiadę - mówi Marek Potorski, dyrektor grubnieńskiej szkoły. - Jesteśmy najlepszą szkołą ponadgimnazjalną w kraju kształcącą w kierunkach rolniczych.


  Marek Reiwer, Łukasz Noga i Magdalena Szatkowska mają już pewny indeks na wybraną przez siebie uczelnię rolniczą w całym kraju.


  - Marek i Magdalena to tegoroczni maturzyści, natomiast Łukasz dopiero jest uczniem trzeciej klasy i już ma indeks na uczelnię wyższą - podkreśla dyrektor. - Ominie ich cała procedura kwalifikacyjna, gdy pójdą na studia.


  Dyrektor jest bardzo dumny ze swoich uczniów.


  - Wraz ze starostwem ufundujemy dla nich upominki, które dostaną 23 czerwca, na zakończenie roku szkolnego - zapowiada dyrektor. - Przecież odnieśli ogromny sukces. Pokonali 25 tysięcy osób w eliminacjach szkolnych, 1700 - w okręgowych, 220 - w centralnych.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem