Szachy, quizy, wędrówki i bal

  Szachy, quizy, wędrówki i bal

  (mona)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Dzieci, które mają ferie, nie powinny się dzisiaj nudzić.
       O godz. 11 w Miejskiej Bibliotece Publicznej rozpoczną się dzisiaj zajęcia dla milusińskich. Zaplanowano między innymi głośne czytanie, przygotowano krzyżówki, quizy, gry oraz zabawy ruchowe. Zajęcia potrwają do godz. 13.
       W Chełmińskim Domu Kultury, od poniedziałku do piątku, od godz. 10 do 14, odbywają się zajęcia świetlicowe, muzyczne, gry oraz zabawy. Na dzisiaj zaplanowano zajęcia: plastyczne oraz koło szachowe.
       W Szkole Podstawowej nr 2 zaplanowano na dzisiaj między innymi zajęcia plastyczne. Dzieci będą wykonywały ilustracje do lektur dowolną techniką. Poza tym milusińscy będą rozwiązywać krzyżówki ortograficzne, odgadywać zagadki. Nie zabraknie gier. Zajęcia potrwają od godz. 9 do 12.
       W Gminnym Ośrodku Kultury w Papowie Biskupim przez cale ferie prowadzone będą zajęcia dla dzieci "Pokaż, co potrafisz, czyli szansa na twój sukces". Organizowane są one w ramach konkursu "Pożyteczne ferie 2006" i realizowane ze środków Fundacji Wspomagania Wsi z siedzibą w Warszawie oraz Urzędu Gminy w Papowie Biskupim. Na dzisiaj zaplanowano spotkanie z członkami klubu seniora, między innymi rozmowę o historii i tradycji w naszej gminie, a także zwiedzanie zabytków gminy: kościół, ruiny zamku krzyżackiego oraz gry w tenisa stołowego i w bilard. Opiekun czeka od godz. 9. Zajęcia trwają do godz. 18.
       W Zespole Szkół nr 1 w Stolnie odbędą się dziś walentynki. Organizuje je klasa I a Gimnazjum. Początek imprezy zaplanowano na godz. 17. Potrwa ona do godz. 21. Z kolei o godz. 10 rozpoczną się warsztaty plastyczne, w których udział wziać mogą wszyscy zainteresowani.
       Jedną z większych atrakcji w Chełmnie będzie zapewne koncert pt.: "Mix-karnawał". Zaprezentują się podczas niego niektóre grupy taneczne i muzyczne działające przy Chełmińskim Domu Kultury oraz ich nowi członkowie. W pierwszej części wystąpią: Zespół Tańca Współczesnego "Flash", grupa "Break - Dance", formacja hip - hop "ATM". Natomiast w drugiej części zagrają: grupa "Bez nazwy", zespół "Narokh", zaproszony gość - zespół "Butelka". Koncert odbędzie się w kinie "Rondo", 24 lutego, o godz. 17. Wstęp wolny.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem