Dla klubów sportowych

  Dla klubów sportowych

  (mona)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W Urzędzie Miasta w Chełmnie można już składać wnioski o dotacje z zakresu "Upowszechniania kultury fizycznej i sportu".
       W mieście istnieje 11 klubów sportowych. Działacze mają szansę pozyskać pieniądze na ich funkcjonowanie. Warto zabiegać, choć do podziału jest tylko 176 tys. 610 złotych. Tyle samo, co przed rokiem.
       - Trzeba napisać biznesplan - mówi młodszy referent Miłosz Lippki. - Powinny się w nim znaleźć informacje, ile dany klub chciałby dostać pieniędzy i na jakie cele zamierza je wydać. Liczę, że radni nie zapomną, co deklarowali i podczas dzisiejszej sesji podwyższą kwotę przeznaczoną na dotacje sportowe.
       Osobne wnioski składać można na dotację na organizację imprez. Do podziału jest 10 tys. 150 złotych. Na wnioski w magistracie czekają do 8 marca. Czy pieniędzy będzie więcej - poinformujemy jutro.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem